Mogome Mirino Per farti trovare

sakarya.tsf

related results about 45.

Tsf Sakarya Satranç İl Temsilciliği - …

2017-18 Okul Sporları satranç bölge yarışmalarında ilimizi Tekirdağ'da temsil eden Şahin Ortaokulu Yıldızlar kategorisinde 2. Olarak Kütahya da düzenlenecek olan Türkiye şampiyonasına ilimizi temsil edeceklerdir.
https://www.facebook.com/pages/Tsf-Sakarya-Satranç-İl...

Satranç Haberleri - SAKARYA TSF

Agora AVM 6. Geleneksel Satranç Turnuvası 30 Haziran - 1 Temmuz 2018 tarihlerinde Adapazarı Agora AVM'nde gerçekleştireceğimiz turnuvamızın detayları hafta içinde ilan edilecek olup kayıtlar sitemizden 17 Haziran pazar günü saat 14.00'de açılacaktır.
http://sakarya.tsf.org.tr

Turnuva Kayıt - bilecik.tsf.org.tr

Kayıt yaptırmak istediğiniz turnuvayı tıklayınız. ALTIN ÖDÜLLÜ HIZLI SATRANÇ TURNUVASI - YÖNERGEYİ OKUYUNUZ -TURNUVA KATKI PAYI 20₺
http://bilecik.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form

Tsf Sakarya Satranç İl Temsilciliği - …

Kayıtlar online olarak www.sakarya.tsf.org.tr turnuva kayıt bölümünden 18.05.2018 saat 16.00 ya kadar yapılacaktır. Deteylı bilgi için yönergeyi inceleyebilirsiniz. Deteylı bilgi için yönergeyi inceleyebilirsiniz.
https://www.facebook.com/sakaryatsf

Sakarya Satranç (@tsfsakarya) | Twitter

16-17 Haziran'da düzenlenecek Makina Mühendisleri Odası 21 Haziran Kurtuluş Kupası'nın yeri Lütfü Yaman Spor Salonu olarak değişmiştir.
https://twitter.com/tsfsakarya

Turnuva Kayıt - sakarya.tsf.org.tr

ADAY HAKEM VE HAKEM GELİŞİM KURSU ÖN BAŞVURU KAYIT FORMU: Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir. Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.
http://sakarya.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form

Sakarya.tsf.org.tr: Satranç Haberleri - …

Sakarya.tsf.org.tr receives less than 4.54% of its total traffic. It was owned by several entities, from T to Türkiye Satranç Federasyonu Baþkanlýðý, it was hosted by Grid Telekomunikasyon Hizmetleri Anonim Sirketi.
https://www.easycounter.com/report/sakarya.tsf.org.tr

TSF Ankara

Turnuva Haberleri; Etkinlik Takvimi; Foto Galeri; Turnuva Kayıt; Organizasyon; Hakem-Antrenör Kursları; Ankara Database; Turnuva Sonuçları 2009 …
http://ankara.tsf.org.tr/turnuva-kayit-form

Ana Sayfa - Eskişehir TSF İl Temsilciliği

2018 Eskişehir Özel Çağdaş Ortaokulu 17. Gençlik Satranç Turnuvası ve Satranç Şöleni Eskişehir Özel Çağdaş Ortaokulu ve Eskişehir Satranç İl Temsilciliği iş birliği ile 08-12 Mayıs 2018 tarihlerinde "2018 Eskişehir Özel Çağdaş Ortaokulu 17.
http://eskisehir.tsf.org.tr

Sakarya İl Temsilciliği - tsf.org.tr

ANA SAYFA; FEDERASYON. Tarihçe; TSF Organizasyon; TSF Hesap Numaraları; Bilgi Edinme; Ulaşım Bilgileri; İletişim Merkezi; İhaleler; İl Temsilcilikleri ...
http://www.tsf.org.tr/kurullar/il-ve-bolge-temsilcileri-kurulu/il-ilce-ve...